Dzisiaj Kangurki miały przyjemność zagrać w gostyńskie gry z Burmistrzem Gostynia Panem Jerzym Kulakiem.
Była to niezwykła przyjemność oraz okazja do wspólnego spędzenia czasu w naszym przedszkolu. Emocji i radości było mnóstwo, za co serdecznie Panu Burmistrzowi DZIĘKUJEMY !!!