II tydzień ferii zimowych

Dzisiaj kończymy II tydzień “Wesołych ferii” w PM2.
W tym tygodniu lepiliśmy bałwanki z masy solnej, tańczyliśmy zumbę, graliśmy w nasze przedszkolne gry planszowe, Ciocie zorganizowały bardzo ciekawe zajęcia edukacyjne z “Kodowania na dywanie” i na podsumowanie wesołego tygodnia poszliśmy do kina 🙂

Przejdź do treści