Podróż dookoła świata z PM2

Dzisiaj nasze przedszkole zamieniło się w BIURO PODRÓŻY PM2 i zaprosiło dzieci ze Żłobka Miejskiego w Gostyniu w PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA 🙂

Przewodnikiem podróży był Marcel ze Słoneczek, który zamienił się w Wojciecha Cejrowskiego. Żłobkowe Skrzaty zwiedziły Antarktydę, Afrykę, Chiny i wioskę indiańską a na końcu trafiły do osady kuchni wielkopolskiej 🙂

W ten sposób wzięliśmy udział w akcji profilaktycznej dotyczącej realizacji Dnia Tolerancji „Inny – nie znaczy gorszy”. Realizacja tego zadania miała na celu naukę akceptacji odmienności innych ludzi.

Zadanie realizowane w ramach programu Razem możemy więcej – zamknijmy drzwi przed depresją – edycja II” finansowanego w ramach programu z zakresu pomocy osobom z zaburzeniami psychicznymi pod nazwą  „Od zależności ku samodzielności – edycja 2022″.

Serdecznie dziękujemy naszym Rodzicom za przygotowanie przepięknych strojów !!!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji 🙂