Mikołajki

Na początku grudnia obchodziliśmy w naszym przedszkolu Mikołajki. To był dzień pełen atrakcji, od rana zjedliśmy pożywne śniadanie specjalnie przygotowane z tej okazji. Gościliśmy w naszej grupie Świętego Mikołaja, który szczodrze obdarował nas prezentami. Upominki okazały się trafione w dziesiątkę, Pszczółki bardzo cieszyły się z nowej kuchenki, klocków LEGO, samochodów, dinozaurów, gier, puzzli, nowych zabawek do kącika lalek oraz wielu innych zabawek, które wyposażyły naszą salę. Po wizycie specjalnego gościa, miłą niespodziankę sprawili nam Członkowie Młodzieżowej Rady Miejskiej w Gostyniu i podarowali nam pięknego Cyprysa. Po rozpakowaniu prezentów ubraliśmy naszą choinkę i zabraliśmy z kalendarza adwentowego cukierki, sprawiło to nam wiele radości. Na koniec dnia dzieci zabrały do domu czekoladowego Mikołajka.