Kategoria: Słoneczka

Wigilia w przedszkolu

22 grudnia, 2021

Wizyta w banku

Dzięki  Panu Maciejowi Czajce Słoneczka poznały  kolejne przysłowie “Żeby kózka nie skakała, to by nóżki nie złamała”.

Dzieci obejrzały filmik od Pana Macieja i wspólnie omówiliśmy znaczenie przysłowia. Następnie narysowały kózkę, która kojarzy im się z przysłowiem.

We wtorek wybraliśmy się do Banku SANTANDER, żeby podziękować Panu Czajce za współpracę. Słoneczka miały okazję zobaczyć cały bank, wszystkie biura i nawet sejf:-) Pod choinką czekały na dzieci prezenty.

Dziękujemy za przemiłą wizytę i za współpracę !!!

22 grudnia, 2021

Witamy Zimę przy stole

21 grudnia, 2021

Kolędowanie

Dziś Słoneczka przybrane w królewskie korony kolędowały przy żłobku małego Jezusa. Przypomnieliśmy sobie także historię Bożego Narodzenia, podkreślając dlaczego nadchodząca Wigilia jest tak ważnym dla nas wszystkich Świętem. Z rąk Pani Dyrektor otrzymaliśmy też świąteczne kolorowanki podarowane przez Młodzieżową Radę Gminy.

17 grudnia, 2021

Mali kucharze – sok owocowo-warzywny

14 grudnia, 2021

Eksperymenty zimowe – sztuczny śnieg

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszych zajęć u Słoneczek.

6 grudnia, 2021

Mikołajki

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z dzisiejszego wspaniałego dnia – MIKOŁAJEK 🙂