Poranek Patriotyczny

Święto Niepodległości to lekcja patriotyzmu nie tylko dla dorosłych, ale także dla tych najmłodszych członków naszego społeczeństwa, czyli przedszkolaków.

W naszym przedszkolu w sposób niezwykle szczególny uczczono 104 rocznicę odzyskania niepodległości.

„Słoneczka” przedstawiły program słowno-muzyczny, w którym opowiedziały krótko historię Polski w okresie zaborów oraz walkę narodu polskiego o wolność.

Wspólnie z zaproszonymi gośćmi cała społeczność przedszkolna odśpiewała HYMN POLSKI #Szkoładohymnu

Swoją obecnością zaszczycili nas: Pan Burmistrz Grzegorz Skorupski, Pani Naczelnik Oświaty Aldona Grześkowiak oraz żołnierze mjr Krzysztof Dubaniewicz i st.szer.Julian Adamkiewicz za co serdecznie z całego serca DZIĘKUJEMY.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji 🙂