Poznajemy zawody – fryzjer, policjant.

W ramach Doradztwa Zawodowego Kangurki przez ostatni tydzień poznawały zawody: fryzjer i policjant.

Zajęcia dla dzieci były bardzo ciekawe. Największą radość sprawiło im spotkanie z Panią fryzjerką- mamą Emmy, która opowiedziała o swojej pracy, pokazała swoje atrybuty i urządziła pokaz pracy fryzjera. Mnóstwo emocji dała dzieciom możliwość czesania przy pomocy pani fryzjerki. Kolejnego dnia z wizytą do przedszkola przyjechali Panowie policjanci, którzy opowiedzieli o swojej pracy, pokazali również swoje atrybuty. Przed przedszkolem na dzieci czekała niespodzianka- radiowóz, do którego dzieci mogły wsiąść i poczuć się jak prawdziwi policjanci. Zaproszonym gościom raz jeszcze bardzo dziękujemy za zapoznanie dzieci ze swoim zawodem.