„Rodzina w świecie bajki” – inicjatywa Rady Rodziców cz.1

Rada Rodziców Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Gostyniu zajęła I MIEJSCE w konkursie na opracowanie scenariusza inicjatywy promującej wartości rodziny oraz wspólnego spędzania czasu wolnego z rodziną.

Zgodnie z wygranym scenariuszem inicjatywy pt.: „Rodzina w świecie bajki” w piątek 28.10.2022 grupa MIŚKI gościła Rodziców Ulki.

Dziękujemy Państwu Kaźmierczak za przygotowanie scenariusza, znakomite zagranie w pacynkowym teatrze oraz wspólne zasadzenie z dziećmi drzewek na przedszkolnym placu zabaw 🙂

Zadanie realizowane w ramach programu „Rodzina – wartości drużyna – edycja II” finansowanego w ramach Programu Osłonowego Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej „Wspieranie jednostek samorządu terytorialnego w tworzeniu systemu przeciwdziałania przemocy w rodzinie – edycja 2022″.