Kategoria: Nasze grupy

Sto lat !!!

23 kwietnia, 2024

Dzień Ziemi

22.04.2024r. Kangurki świętowały Dzień Ziemi. Ten wyjątkowy dzień był dodatkiem do poprzedniego tygodnia w którym realizowany był program własny „Przedszkolni Odkrywcy – przez małe eksperymenty do dużej wiedzy”. Przeprowadzony został szereg działań wpisujących się w konwencję święta. Odbywały się ciekawe zajęcia edukacyjne, projekcje filmów o tematyce ekologicznej, zabawy badawcze, turniej wiedzy ekologicznej. Dzieci opracowały wspólnie „Kodeks małego ekologa” oraz segregowały śmieci. Prowadzone działania pokazały przedszkolakom różne sposoby ochrony najbliższego środowiska oraz zachęcały do troski o Ziemię. Dzieci już wiedzą, że dla dobra naszej planety należy: sadzić drzewa i pielęgnować rośliny; dbać o przyrodę; oszczędzać wodę i prąd; segregować śmieci i ograniczać zużycie plastiku.

23 kwietnia, 2024

Cała Polska Czyta Dzieciom

Dziękujemy Tcie Janka za rozwijanie zainteresowań czytelniczych naszych Kangurków 🙂

IMG20240417093938
19 kwietnia, 2024

Cała Polska Czyta Dzieciom

W środę, w ramach akcji Cała Polska Czytam Dzieciom odwiedziła nas Mama Geralda, która umiliła nam przedszkolny czas bardzo ciekawą książką oraz słodkim poczęstunkiem.

Dziękujemy Pani Kosowicz za ciekawe spotkanie!