PROGRAMY

Przedszkolny zestaw programów na rok szkolny 2022/2023:

1. Program wychowania przedszkolnego „Odkrywam siebie i świat” – autor Jadwiga Pytlarczyk (Pszczółki, Kangurki, Miśki, Słoneczka)
  2. Program religii dla 5 latków “Kochamy dobrego Boga” – autor J. Szpet, D. Jackowiak
  3. Program religii dla 6 latków “Spotykam Jezusa” – autor ks. dr Paweł Płaczek
  4. Program własny dla 6 latków „Kocham Cię Polsko” – autor Katarzyna Adamkiewicz (Słoneczka)
  5.  Program własny dla 4,5 latków „Kocham Cię Polsko” – autor Miłosława Prałat (Kangurki)
  6. Program własny dla 3 latków “W świecie kolorów” – autor Angelika Szczepaniak, Jolanta Marzec (Pszczółki)

INNOWACJE PEDAGOGICZNE

1. “Gostyńska Kuźnia Talentów” – autor Magdalena Pietrula (Pszczółki, Kangurki, Miśki, Słoneczka)
  2. “Podróżujemy – Polskę z legendą poznajemy” – autor Monika Bogdańska (Miśki)
  3. “Z dzieckiem w świat przysłów” – autor Katarzyna Adamkiewicz (Słoneczka)

ROCZNY PROJEKT 2022/2023

“W krainie wierszy” (Pszczółki, Kangurki, Miśki, Słoneczka)

PROGRAMY OŚWIATOWO- ZDROWOTNE (Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Gostyniu):

1. “Czyste powietrze wokół nas (Pszczółki, Kangurki)
  2. “Mamo, Tato – co Wy na to” (Miśki, Słoneczka)

PROJEKTY ZEWNĘTRZNE

1. “Serdeczna Karteczka ” (Pszczółki, Kangurki, Miśki, Słoneczka)
  2. “Tydzień Bajek Polskich” (Pszczółki, Kangurki, Miśki, Słoneczka)