Kategoria: 2022/2023

2 października, 2022

Dzień Chłopca – Kangurki

Sto lat dla naszych Chłopaków !!!

1 października, 2022

Kocham Cię Polsko !

Program własny Cioci Miłki „Kocham Cię Polsko” wystartował 🙂

Kangurki paluszkami po mapie rozpoczęły poznawanie Polski.

1 października, 2022

Dzień Chłopca – Słoneczka

Marzeniem prawie każdego chłopca jest: zostać kierowcą ciężarówki 🙂 My pomagamy w realizacji tych marzeń 🙂 Dzisiaj specjalnie dla wszystkich naszych chłopaków z okazji ich święta przyjechała ciężarówka!! Każdy mógł zasiąść za kierownicą, największa radość była z “trąbienia”;-)
Dziękujemy firmie GROPEX  – Panu Wojtkowi Grockiemu za udostępnienie auta oraz Panu Dariuszowi Dworzyńskiemu za organizację!
W salach – kolejna część: kodowanie z robotem code week, wybór najszybszego, najbardziej wysportowanego, najbardziej rozśpiewanego, skocznego chłopca; wyścigi rzędów, zabawa w siłownię oraz rozdanie prezentów – sztangi wywołały na chłopakach zachwycenie:-)

30 września, 2022

W świecie kolorów- Dzień Tęczy

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z realizacji pierwszych działań programu autorskiego „W świecie kolorów”.

30 września, 2022

Dzień Chłopca – Miśki

W tym niezwykłym dniu dziewczynki złożyły chłopcom życzenia i wręczyły słodki upominek. A chłopcy – jako fani piłki nożnej zagrali w sali prawdziwy mecz 🙂  Sami dobierali się w drużyny, ustalili kto będzie bramkarzem, a po odśpiewaniu hymnu Polski – piłkarze rozpoczęli grę 🙂
Nie zabrakło wspaniałej widowni – naszych dziewczynek, które dumnie im kibicowały. Po długiej, energicznej grze sędzia zakończył mecz remisem. Radość chłopców była przeogromna:)

26 września, 2022

Zabawy językowe z Wujem Sławkiem

Lubimy uczyć się języka angielskiego z Wujkiem Sławkiem 🙂

23 września, 2022

Powitanie Jesieni

23 września 2022r.powitaliśmy Panią Jesień.

Zgodnie z naszym rocznym planem wyruszyliśmy na spacer ulicami Gostynia w jesiennych nakryciach głowy. W ten sposób pokazaliśmy, że jesień wcale nie musi być smutna i przygnębiająca, ale może być kolorowa i pomysłowa.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za przygotowanie swoim dzieciom przepięknych nakryć głowy.

21 września, 2022

OD MALUCHA DO STARSZAKA WSZYSCY ŚWIĘTUJĄ DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

To był wspaniały dzień w klimacie PIŻAMA PARTY 🙂 Na dzieci czekało wiele atrakcji i niespodzianek. Specjalny gość – Minionek witał dzieci i rodziców przy wejściu do przedszkola. Dzieci otrzymały bilet do przedszkolnego kina na seans filmowy. Na każdego widza czekał pyszny popcorn i gwarantowana świetna zabawa.

Zapraszamy do fotorelacji oraz do obejrzenia zdjęć w poszczególnych grupach przedszkolnych w zakładce „Nasze grupy 2022/2023” 🙂

16 września, 2022

Bezpieczny przedszkolak

Mija tydzień w którym wszystkie grupy przedszkolne omawiały ważny temat związany z bezpieczeństwem.

Gościliśmy Pana Policjanta, uczyliśmy się prawidłowo przechodzić przez ulicę, rozpoznawaliśmy znaki drogowe, wykonaliśmy piękne prace plastyczne … Utrwaliliśmy zasady bezpieczeństwa w przedszkolu i poza nim.