Kategoria: Pszczółki

28 września, 2021

Jesień to czas zbiorów ziemniaków. Z tej okazji przedszkolaki grupy „Pszczółki” obchodziły Święto Pieczonego Ziemniaka.
Święto dziś ziemniaka mamy
tak więc wszystkich zapraszamy
na zabawy i zawody
na zagadki i podchody.
Uśmiech, humor i zabawa
to dziś najważniejsza sprawa 🙂

22 września, 2021

“Jaś – wesoły przedszkolaczek
niesie nowy swój plecaczek.
A w nim skarby oraz misia
wszystkim go przedstawi dzisiaj.

Teraz misiu razem z nami,
będziesz bawić się klockami.
Porozmawiasz z naszą ciocią
i rysować będziesz z Zosią.”

22 września, 2021

Bezpieczna droga do przedszkola

Zgodnie z realizowanym tematem kompleksowym Pszczółki udały się na skrzyżowanie i przypomniały sobie zasady ruchu drogowego. Wykonaliśmy również pracę plastyczną związaną z pojazdami specjalnymi i utrwaliliśmy numery alarmowe.

21 września, 2021

Akcja – SEGREGACJA

W przedszkolu odbyły się zajęcia, których głównym celem było zachęcanie dzieci do segregowania śmieci oraz dbania o otaczający świat. Dzieci rozpoznawały materiały z których wykonane były odpady a następnie segregowały je do odpowiednich pojemników (makulatura, szkło, plastik). Przedszkolaki świetnie współpracowały i z wielkim zaangażowaniem oraz radością uczestniczyły w zabawach ekologicznych.