Kategoria: 2020/2021

Zajęcia kreatywne – dyżur letni w PM2

12 lipca, 2021

Zajęcia teatralne – dyżur letni w PM2

W ramach promocji czytelnictwa wśród najmłodszych, dzieci obejrzały i wysłuchały bajki o strażaka przedstawionej w formie ,,Teatrzyku ilustracyjnego”. Przybliżyliśmy sobie zawód strażaka, dowiedzieliśmy się w jakich sytuacjach udziela on pomocy ludziom i zwierzętom.

8 lipca, 2021

Zabawy ruchowe – dyżur letni w PM2

W przedszkolu nie ma czasu na nudę – w okresie wakacyjnym spędzamy czas na zabawach ruchowych w sali i na powietrzu. Podczas zabaw pogłębiamy relacje z nowymi kolegami, integrujemy się i poznajemy wzajemnie.

28 czerwca, 2021

Pożegnanie 6-latków

Dnia 23 czerwca 2021r. w Przedszkolu Miejskim Nr 2 w Gostyniu odbyła się uroczysta akademia z okazji pożegnania 6-latków.

Już za dwa miesiące będą uczniami I klasy Szkoły Podstawowej. To właśnie w tym dniu dzieci żegnały swoje przedszkole oraz wspaniałe cudowne chwile spędzone wśród swoich kolegów i ulubionych zabawek. Był to dzień szczególny – pełen przeżyć i wzruszeń zarówno dla przedszkolaków, rodziców jak i pracowników przedszkola.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.