Kategoria: Z życia przedszkola

16 stycznia, 2022

Niespodzianka dla Babci i Dziadka – filmik

14 stycznia br.nasze przedszkole zamieniło się w wesołą kawiarenkę a dzieci w babcie i dziadków –  po to, by nagrać film-niespodziankę dla Babci i Dziadka z okazji zbliżającego się ich święta.

13 stycznia, 2022

11 stycznia, 2022

Wirtualna Księga Przysłów cz.7

W tym miesiącu przysłowie “Nie czyń drugiemu co Tobie nie miłe”

w wykonaniu Pani Krystyny Piaseckiej – Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Gostyniu.

Dziękujemy za współpracę !

Zapraszamy dzieci do obejrzenia filmiku 🙂

Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe

10 stycznia, 2022

Prezentacja dla Rodziców

W ramach naszej innowacji pedagogicznej “Gostyńska Kuźnia talentów” zachęcamy Rodziców do obejrzenia prezentacji “Czy moje dziecko jest zdolne”, która powstała przy współpracy przedszkola z panią psycholog Joanną Romanko-Sierżant.

CZY MOJE DZIECKO JEST ZDOLNE – prezentacja

3 stycznia, 2022

#RazemNaŚwięta

Nasze przedszkole wzięło udział w akcji PCPR w Gostyniu „Mikołaje” oraz  w akcji Fundacji Wolne Miejsce “Wigilia dla samotnych”.

Dziękujemy wszystkim za dobre serce i ofiarność.

Miło być #RAZEMNAŚWIĘTA z najbardziej potrzebującymi.

30 grudnia, 2021

W przedszkolu czytaMY i się rozwijaMY

Nasze przedszkole złożyło wniosek i otrzymało dofinansowanie z rządowego programu wspierającego przedszkola – Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0.

Za nami magiczne spotkania z książką pod hasłem: “W przedszkolu czytaMY i się rozwijaMY”.

W piwnicy naszego przedszkola powstała ,,Kraina Książki” – klimatyczne miejsce, w którym dzieci słuchały czytanych przez gości bajek i baśni. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom: Rodzicom, Babciom … za miłe wizyty i poświęcony czas. Mieliśmy też zaszczyt gościć Panie z Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gostyniu oraz Panią z Gminnej Biblioteki Publicznej w Piaskach.

Z tej okazji powstał roll-up, który będzie nam przypominał o książce – przyjacielu człowieka.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji 🙂

28 grudnia, 2021

Rocznica Powstania Wielkopolskiego

27 grudnia po raz pierwszy obchodziliśmy Narodowy Dzień Zwycięskiego Powstania Wielkopolskiego.

Aby uczcić 103 rocznicę Powstania Wielkopolskiego na budynku przedszkolnym zawisła flaga.

23 grudnia, 2021

Życzenia

Niechaj nadchodzące Święta Bożego Narodzenia będą radosne, zdrowe i miłe,

a Nowy Rok przyniesie spełnienie najskrytszych marzeń i realizację wszelkich planów.

Życzą

Dyrektor oraz Pracownicy Przedszkola Miejskiego Nr 2 w Gostyniu