Kategoria: Ogłoszenia

24 listopada, 2022

Konkurs plastyczny “Choinka jak ze snu”

Zachęcamy do udziału w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym “Choinka jak ze snu” organizowanym przez nasze przedszkole 🙂

Regulamin Konkursu – Choinka jak ze snu

21 listopada, 2022

Co nas czeka w grudniu ?

1.12.2022 – MAM TALENT – KOMPUTEROWY

6.12.2022 – MIKOŁAJKI

8.12.2022 – SPOTKANIE Z JANEM BRZECHWĄ “KACZKA DZIWACZKA”

15.12.2022 – SPOTKANIE Z JANEM BRZECHWĄ “LEŃ”

21.12.2022 – POWITANIE ZIMY

22.12.2022 – WIGILIA

20 listopada, 2022

Podziękowania z MEiN

Nasze przedszkole wzięło udział w tegorocznej inicjatywie SZKOŁA PAMIĘTA oraz SZKOŁA DO HYMNU.

Za przyłączenie do akcji otrzymaliśmy z Ministerstwa Edukacji i Nauki pamiątkowe dyplomy.

18 listopada, 2022

Wyróżnienie dla PM2

Miło nam poinformować, iż w konkursie dla przedszkoli na realizację Dnia Tolerancji “Inny – nie znaczy gorszy – edycja II” Przedszkole Miejskie Nr 2 w Gostyniu zostało wyróżnione za działania na rzecz tolerancji.

Przyznane środki finansowe przeznaczymy na zakup pomocy dydaktycznych dla przedszkola.

Składamy serdeczne podziękowania dla naszych Rodziców za przygotowanie przepięknych przebrań oraz za to, że zawsze możemy na Państwa liczyć !!!

17 listopada, 2022

Zebrania z Rodzicami

Grupowe zebrania wychowawców z rodzicami odbędą się 24.11.2022r. (czwartek) o godz. 16:00.

Tematem zebrania będą wyniki wstępnej diagnozy dzieci oraz sprawy bieżące z życia naszego przedszkola.

Serdecznie zapraszamy 🙂

14 listopada, 2022

Mikołaje 2022

Powiatowe Centrum Pomocy w Rodzinie w Gostyniu i Stowarzyszenie “Dziecko” zapraszają do wspólnego działania pod nazwą “Mikołaje 2022”. Jest to akcja pomocowa na rzecz dzieci z rodzin w trudnej sytuacji życiowej, osób starszych i niepełnosprawnych.

Koordynatorem akcji w naszym przedszkolu jest Ciocia Monika.

Szczegóły na załączonym plakacie.

8 listopada, 2022

Przedszkolna zabawa karnawałowa – zapisy

W dniach od 8.11.2022 do 8.12.2022 przyjmujemy zapisy na przedszkolną zabawę karnawałową, która odbędzie się 20.01.2023 w Powozowni w Gostyniu

Cena biletu = 320 zł od pary

Rezerwację stolików (z informacją ilości par przy stoliku) prosimy składać u Dyrektora Przedszkola osobiście lub mailowo: pm2@pm2.gostyn.pl

Dochód z zabawy przeznaczymy na organizację wycieczki dla wszystkich grup przedszkolnych.

😊Zapraszamy do wspólnej zabawy 😊

7 listopada, 2022

Przedszkole Miejskie Nr 2 w Gostyniu szuka patrona

Drodzy Rodzice,

zgodnie z “Procedurą nadania imienia PM2” o której informowaliśmy Państwa na początku września br. – w dniu dzisiejszym w przedszkolnej szatni pojawiła się czerwona skrzyneczka do której prosimy wrzucać karteczki z propozycjami kandydatów na imię dla naszego przedszkola.

6 listopada, 2022

PoMOC za grosze

Zapraszamy całą społeczność przedszkolną do udziału w akcji organizowanej przez Towarzystwo Nasz Dom, której celem jest zebranie funduszy na pomoc psychologiczną, rzeczową i specjalistyczną dla dzieci (w szczególności wychowujących się poza własnym środowiskiem rodzinnym) i rodzin.

Akcja przeprowadzana jest poprzez zbiórkę monet (od 1 gr do 5 zł) w placówkach w całej Polsce, w tym roku szkolnym potrwa od 01.11.2022 – do 28.02.2023r.

Specjalnie oznaczoną puszkę można spotkać w przedszkolnej szatni.